סיכום כהונת הועד היוצא

ועד מקומי | עדכון אחרון: 23/02/2024 08:53

תושבים יקרים, 

 

בשלישי הקרוב יתקיימו הבחירות לרשויות ולמועצות המקומיות. עם הכרזת התוצאות ימונו באופן רשמי חברי הועד אשר נבחרו על ידכם והוגשו תחת רשימה אחת (ולכן לא יתקיימו בחירות נוספות לרשימות חברי הועד) לחברי הועד בפועל ואנו נסיים את תפקידנו.

 

אנו גאים לצרף לכם את סיכום עשייתנו בחמש השנים הללו בתחומים השונים הקשורים לחיינו במושבה ובכלל זה פרוייקט שיפוץ הכבישים על כל נגזרותיו והבאתו לכדי תחילת עבודות משוערות בחודש אפריל הקרוב, בניית התוכנית העתידנית של היישוב מול צוותי משרד הפנים כחלק מהתוכנית הכוללנית והגשת תב"ע מקומית חדשה ליישוב, התייעלות כלכלית שלא על חשבון השירותים לתושבים אלא לטובת הסטת כספים נוספים למטרות אלו (ראו הגדלות תקציבי תרבות, ספורט, וקהילה למשל), ההתמודדויות עם הקורונה, פרוייקטים שונים והשקעות בנושא חזות הכפר, בטחון אישי ועוד.

אנו מודים לאמיר פורת וכל עובדי הוועד על עבודתם המסורה איתנו ולמענכם, כמו גם למאות המתנדבים שלקחו חלק בכל תחום פעילות בו ניסינו להשפיע ולשפר.

 

אנו מאחלים לוועד הנכנס הצלחה רבה וקוראים לכולכם לצאת ולהצביע ביום הבחירות לראשות המועצה ללא קשר במועמד בו אתם תומכים על מנת להשפיע כיצד תראה הנהגת המועצה שתעבוד בשילוב עם הוועד המקומי לטובת חיי כולנו כאן.

בברכה, 
ראובן אריאב, דורית שילדן, רוית הדס בשן, מאיר טייכנר, עירן דרסלר, אביב הופמן וגיל גבעתי.

מסמכים מצורפים להודעה זו:

תמונה3
, טל: 04-9893252, פקס: 04-9894802, דוא"ל: [email protected]
מועצה אזורית מגידו | צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים עיצוב מיכל שטינמץ