הפוך לדף בית     הוסף למועדפים

עונת רחצה 2020 הסתיימה

ועדת בריכה (18/09/2020 17:03)
שאדן 3

מנויים ותושבים יקרים,                                                                                                       

זהו זה. הסתיימה לה עונת רחצה 2020. עונה קצת משוגעת בקיץ  חם במיוחד.

זה אולי הזמן לגלות שיום לפני פתיחת העונה, עמדנו לסגור ביחד עם קיבוץ הזורע עונת רחצה משותפת בבריכה שלהם בתנאים ובמחירים הנהוגים אצלנו.  זאת מכיוון  שערב הפתיחה לא הגענו למספר המינימלי  של מנויים שנקבע כמאפשר בכלל פתיחת הבריכה מבלי להכניס את מפעיל הבריכה ואת הוועד להוצאות נכבדות לא מתוקצבות.  היו משפחות שהחשש מהקורונה וגם ההנחיה  השנויה במחלוקת  שלא לאפשר פתיחה של בריכת הפעוטות (שגוועה בכל ענות חלושה), גרמו להן שלא לעשות מנוי השנה.   למרות החששות החלטנו להיות אמיצים והוועד קיבל החלטה לפתוח את העונה יהיה אשר יהיה מתוך  תובנה שמוסד בריכת השחייה במושבה  תורם  משמעותית למרקם החברתי של היישוב. אחרי הכל ציבור הורים ילדים סבתות וסבים נפגשים כמעט מדי יום במשך  שליש השנה באתר  שהוא מלא שמחה וכף.

בעקבות הפתיחה המאוחרת מהמתוכנן קבענו  סיום עונה מאוחר  מהמתוכנן, חריג ביחס לבריכות של יישובים אחרים, דהיינו סוף סוכות 10  לאוקטובר.  ובאמצע כפופי הידיים בין הממשלה לוועדת הקורונה בכנסת שהשביתו  את בריכות השחייה בארץ למשך שבוע  באמצע העונה כחלק מההתנהלות התזזיתית שחווינו.

 לצערנו כי רב קטע הסגר הנוכחי את תוכניותינו ואנו נאלצים כמו כולם להקדים ולנעול את העונה ב- 18 לספטמבר, יום שישי. אנו מאמינים שלמרות הקשיים, הייתה זו עונה מוצלחת. התפוסה הייתה גבוהה  היות שנאלצנו כולנו להישאר בארץ וגם קיץ ארוך וחם באופן מיוחד (התחממות אקלים  כדור הארץ זה לא צחוק!).

ועכשיו תודות לאנשים נפלאים ומסורים שעשו כל שביכולתם להנעים לנו את השהיה בבריכה:  למפעיל  הבריכה ששרף ונשרף בשטח כל כך הרבה שעות, איתן נפשי מטבעון, לעוזרו הנאמן  והחרוץ זיו שטראוס  שהוחלף בשלהי העונה על ידי גפן קרין וגם לו מגיעה תודה, למצילים והעוזרים  המתחלפים, וכמובן לבנג'י  מפעיל הבריכה שזו לו השנה הרביעית אצלנו ושהשרות והדאגה לרווחת מתרחצים, נר לרגליו.

תודה  לאנשי הוועד המקומי:  לדינה שניהלה את שירות המנויים  ביד רמה (עסק לא פשוט), ליניב איש התחזוקה שזמינותו, נכונותו לסייע ויכולותיו המקצועיות תרמו רבות לפעילות התקינה של הבריכה. למזכיר הוועד אמיר שטיפל בענייני בריכה ובמיוחד בהשגת רישיון העסק  וניהול הבניה של מאצרת מכלי החומרים המסוכנים שנדרשנו לבנות מבטון  בעלות  של עשרות אלפי ₪ על מנת לעמוד בתקנים של פיקוד העורף.  לראובן אריאב יו"ר הוועד שגילה את  הייחודיות  של הבריכה כאתר קהילתי חשוב של מושבה, הקדיש מזמנו לענייני בריכה  וגילה להפתעתו שאפשר אפילו לשחות בה וזה מרגיש נעים.

תודה לחברי ועדת בריכה המתנדבים על מעורבותם החשובה. אורה בחנוף, יפעת בן דוד, נועה בן מאיר,   אלישע עמידן, גיל דורון, דני אנגל, ראובן אריאב ומאיר טייכנר.

תודות לאורן גולדשטיין שתרם בהתנדבות  את התיכנון  האדריכלי וההנדסי של המאצרה.  לעובד רחום שכקבלן בנה את המאצרה, ולישראל בר שהגביר התאורה עבור רחצת הלילה.

וכעת תודה מיוחדת: למצילה החיננית  הקבועה העונה , שאדן אבו רחמון, שעשתה מדי יום  במהלך כל העונה את הדרך משפרעם למושבה (ובחזרה). שאדן  הסימפטית שילבה בהתנהלותה אדיבות ושירותיות   בד בבד עם  נחישות אסרטיבית כיאה לבעלת תפקיד כה אחראי. לכן היא זוכה לתמונת מזכרת לה ולנו. נשמח לראותה אצלנו גם בעונה הבאה.

ולבסוף, תודה לכם מנויים יקרים. בשמיים כמו במים, אנו יודעים  ש(לא) עמדו בפניכם אפשרויות אחרות  אך בכל אופן תודה על שבחרתם לשחות  בבריכתנו. נשמח לראותכם שוחים  אצלנו גם בעונותינו הבאות.

בריכת המושבה, להשתכשך הכי בבית בעולם!

שנה טובה וחג שמח,

מאיר טייכנר

בשם ועדת בריכה

 

הרצאה מאת אראלה ברעם
, טל: 04-9893252, פקס: 04-9894802, דוא"ל: [email protected]
מועצה אזורית מגידו | צרו קשר

הוקם ע"י MeyData - אתרים קהילתיים עיצוב מיכל שטינמץ